سیلیس برای تصفیه آب استخر

همانطور که می دانید سیلیس برای تصفیه آب استخر در فیلترهای تصفیه بسیار استفاده می شود و باعث از بین بردن آلودگی های استخرها و جکوزی می شود و آب را شفاف و زلال می کند و به فیلتراسیون کمک میکند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر می پردازیم .

سیلیس تصفیه آب استخر چیست ؟

از مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر می توان گفت که سیلیس یا silicia  گروهی از مواد معدنی است که از سیلیکون و اکسیژن به وجود آمده است و سیلیس به شیشه معروف است که یک نوع گرانول سفید براق است که از خرد کردن سنگ سیلیس تولید می شود و این سیلیس به جای خاک در فیلترهای شنی استفاده می شود و با استفاده از پمپ آب با فشار از فیلترهای شنی عبور می کند و آب را از هر گونه مواد مضر و خطرناک پاک می کند.

مزایای استفاده از سیلیس

مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر بسیار زیاد می باشد و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی می باشد و باعث بهبود کیفیت آب و شرایط بهداشتی آب می شود و فرایند فیلتراسیون را آسان می کند و ۳۵ درصد به کاهش مصرف آب کمک می کند و کاهش اثرات زیست محیطی را به همراه دارد و در مصرف برق و انرژی صرفه جویی می شود و بسیار مقرون به صرفه است و افزایش عملکرد فیلتراسیون را بیشتر می کند.

کاربرد سیلیس در صنایع متنوع

سیلیس برای تصفیه آب استخر ، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، آکواریوم ، شفاف سازی کلیه آب های استخرها ، آب شرب ، صنایع پتروشیمی ، صنایع رنگ ، نساجی ، فولاد و فلزات ، پالایشگاه ها ، صنایع لاستیک و پلاستیک ، جلوگیری از مسدود شدن سیستم های لوله کشی ، پارک های آبی ، تصفیه آب استخر پرورش ماهی و غیره کاربرد دارد.

روش استفاده از سیلیس در مخازن فیلترهای شنی

مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر و روش استفاده از آن بسیار مهم می باشد که ابتدا سیلیس را در داخل مخازن شنی در ۳ تا ۶ لایه بستگی به اندازه مخزن ریخته می شود و از ریزترین دانه سیلیس از بالای مخزن تا به درشت ترین دانه سیلیس در پایین مخزن قرار می گیرد که فیلتراسیون با سیلیس یکی از مهمترین روش ها برای تصفیه در زلال سازی مایعات می باشد و آب یا مایعات از قسمت بالای دستگاه وارد و پس از عبور از لایه های بستر صافی و انجام فرایند تصفیه از قسمت پایین فیلتر خارج می شود و آب را تمیز و زلال می کند.

نکات ضروری در استفاده از سیلیس

یکی از مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر این است که سیلیس نقش بسیار مهمی در پاکسازی آب از آلودگی های مانند باکتری ها ، ویروس ها و گل و لای دارد و هر چه سیلیس کوچکتر باشد و عمق بستر بیشتر باشد پاکسازی یا تصفیه بهتر انجام می شود و ذرات محلول در آب را و آلودگی ها را از بین می برد.

نکته بعدی این است که چون تصفیه آب استخر مهم است هر چند وقت یکبار باید فیلترهای شنی بررسی و شستشو شوند و باید آنها را بک واش کرد تا از گرفتگی مخزن جلوگیری شود تا دوباره فیلتر شنی قابل استفاده شود .

خرید سیلیس فیلتر شنی استخر

برای خرید سیلیس فیلتر شنی استخر شما می توانید این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید چون کیفیت و برند معتبر و درجه خلوص مناسب سیلیس از عوامل مهم خرید این محصول می باشد و قیمت این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد که یکی از مزایای مهم سیلیس می باشد  به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت فرات کو مراجعه و نحوه خرید سیلیس برای تصفیه آب استخر را مشاهده نمایید کارشناسان شرکت فرات کو به صورت آنلاین آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما عزیزان می باشند.

سخن پایانی

مزایای سیلیس برای تصفیه آب استخر بسیار مهم است چون باعث جلوگیری از میکروبها و ویروس ها می شود و در شفاف سازی آب نقش مهمی دارد و آب را تمیز و قابل استفاده می کند  به همین منظور شما می توانید با شرکت فرات کو ارتباط و از نحوه سفارش این محصول برای تصفیه آب استخر اطلاع حاصل کنید .

Related Post

Leave a Comment

Call Now Button